PRIVATUS KAPITALAS

Inova Baltic ieško patrauklių investavimo galimybių veiklą pradedančiose bendrovėse bei siekia investuoti į mažas ar vidutinio dydžio įmones, turinčias augimo potencialą ir eksportavimo galimybes į Skandinavijos šalių rinkas. Bendrovė padeda Šiaurės Europos šalių verslininkams perkelti savo veiklą į Baltijos šalis ir sustiprinti pagrindinį verslą, išnaudojant šiame regione esamus privalumus. Inova Baltic didžiuojasi savo sėkme šioje srityje bei yra pasirįžusi ja pasidalinti su jumis, siekiant naudos jūsų verslui.

Vykdomi projektai

Pramoninė grupė Hugaasgruppen savo veiklą Norvegijoje pradėjo 2000 m. ir šiuo metu valdo 17 įmonių Norvegijoje bei Lietuvoje. Plečiantis įmonės veiklai Norvegijoje, padidėjo plieno konstrukcijų poreikis, kurį Hugaasgruppen siekė patenkinti tiekėjų iš Lenkijos ir Rumunijos pagalba. Inova Baltic pradėjo bendradarbiavimą su Hugaasgruppen 2011 m. pabaigoje ir 2012 m. pradžioje parengė Hugaasgruppen verslo plėtros strategiją Lietuvoje. Inova Baltic atliko galimybių studiją Hugaasgruppen plieno konstrukcijų gamybos padalinio įsteigimui, finansavimui ir nekilnojamojo turto sprendimui Lietuvoje bei padėjo įgyvendinti Hugaasgruppen strategiją Lietuvoje. 2012 m. balandžio mėn. buvo įkurta metalo apdirbimo įmonė Hugaas Construction su gamybos padaliniais Klaipėdos rajone. Šioje įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 80 darbuotojų bei yra sėkmingai įgyvendinta eilė gamybos ir statybos projektų, skirtų klientams Norvegijoje. Bendradarbiaudama su Inova Baltic, per du metus Hugaasgruppen sparčiai išplėtė savo veiklą Lietuvoje, 2012 m. pabaigoje įsteigdama žemės ūkio paslaugų įmonę Hugaas Farming, 2013 m. investuodama į Inova Baltic įsteigtą inžinerinių paslaugų įmonę bei 2014 m. tapdama jos didžiausia akcininke. Šiuo metu Inova Baltic veikia kaip investicijų partnerė ir aktyvi investicijų valdytoja, padedanti Hugaasgruppen įmonėms Lietuvoje plėstis bei įgyti konkurencinių pranašumų savo svarbiausiose verslo srityse.

Šią investiciją Inova Baltic inicijavo 1998 m., atsižvelgdama į didžiulį Lietuvos žemės ūkio pridėtinės vertės augimo potencialą. Norvegijos investuotojų valdoma Noragra pirko žemę bei vystė žemės ūkio infrastruktūrą Palubiuose. Šiuo metu žemės ūkio bendrovė valdo apie 2400 ha žemės bei koncentruojasi į augalininkystės ir pieno sektorių. Noragra yra viena iš steigėjų ir aktyvių kooperatyvo Lietuviškas Ūkis, jungiančio 8 didžiausius ūkius Šakių regione ir sėkmingai vienijančio jų pastangas tiekimo ir pardavimų srityse, narių. Inova Baltic veikia kaip bendrovės ir jos akcininkų finansų ir strategijos konsultantas.

Įgyvendinti projektai

Print-it yra spaustuvė, kurios didžiąją produkcijos dalį sudaro kišeninio formato knygos minkštais viršeliais, spausdinamos Šiaurės šalių, Lenkijos ir Lietuvos leidėjams.

AON Corporation yra pirmaujanti paslaugų teikėja rizikų valdymo, draudimo ir perdraudimo brokerių, žmogiškųjų išteklių bei valdymo konsultacijų srityse. Kompanijoje dirba 36 000 darbuotojų 500 biurų, esančių daugiau nei 120 šalių. 2001 metais Inova Baltic teikė paslaugas AON Grieg (www.aon.no), AON grupės padaliniui Norvegijoje, siekiant įeiti į Lietuvos draudimo brokerių rinką. Inova Baltic teikė paslaugas susijusias su įmonės steigimu bei atliko draudimo ir draudimo brokerių rinkos tyrimą, siekiant nustatyti galimas įsigyti draudimo brokerių kompanijas Lietuvoje. Šios studijos rezultatas buvo pirmaujančios Lietuvoje draudimo brokerių bendrovės UAB DB Finalas įsigijimas.