PRIVATUS KAPITALAS

Inova Baltic ieško patrauklių investavimo galimybių veiklą pradedančiose bendrovėse bei siekia investuoti į mažas ar vidutinio dydžio įmones, turinčias augimo potencialą ir eksportavimo galimybes į Skandinavijos šalių rinkas. Bendrovė padeda Šiaurės Europos šalių verslininkams perkelti savo veiklą į Baltijos šalis ir sustiprinti pagrindinį verslą, išnaudojant šiame regione esamus privalumus. Inova Baltic didžiuojasi savo sėkme šioje srityje bei yra pasirįžusi ja pasidalinti su jumis, siekiant naudos jūsų verslui.

Vykdomi projektai

Šią investiciją Inova Baltic inicijavo 1998 m., atsižvelgdama į didžiulį Lietuvos žemės ūkio pridėtinės vertės augimo potencialą. Norvegijos investuotojų valdoma Noragra pirko žemę bei vystė žemės ūkio infrastruktūrą Palubiuose. Šiuo metu žemės ūkio bendrovė valdo apie 2400 ha žemės bei koncentruojasi į augalininkystės ir pieno sektorių. Noragra yra viena iš steigėjų ir aktyvių kooperatyvo Lietuviškas Ūkis, jungiančio 8 didžiausius ūkius Šakių regione ir sėkmingai vienijančio jų pastangas tiekimo ir pardavimų srityse, narių. Inova Baltic veikia kaip bendrovės ir jos akcininkų finansų ir strategijos konsultantas.

Inova Baltic klientui, Norvegijos medicinos priemonių gamybos grupei AS Norgesplaster teikiama visokeriopa pagalba įeinant į Lietuvos ir kitas Baltijos šalių rinkas. Šiuo tikslu 2013 m. buvo įkurta UAB ,,Inovamedika“, kurios vienintelis akcininkas yra Inova Baltic. Įmonė aktyviai bendradarbiauja su potencialiais partneriais ir tiekia produktus, skirtus pirmosios pagalbos suteikimui, medicininę įrangą ir kt. AS Norgesplaster prekiniai ženklai: Norgesplaster, ScanSport, Snogg, Flow, Akneplaster.

Įgyvendinti projektai

Hugaasgruppen šiuo metu valdo 17 įmonių Norvegijoje bei Lietuvoje. Inova Baltic pradėjo bendradarbiavimą su 2011 m. pabaigoje, parengė Hugaasgruppen verslo plėtros strategiją Lietuvoje, atliko galimybių analizę plieno konstrukcijų gamybos padalinio įsteigimui, finansavimui ir nekilnojamojo turto sprendimui Lietuvoje bei padėjo įgyvendinti strategiją Lietuvoje. 2012 m. balandžio mėn. buvo įkurta metalo apdirbimo įmonė Hugaas Construction su gamybos padaliniais Klaipėdos raj. Bendradarbiaudama su Inova Baltic, per du metus Hugaasgruppen sparčiai išplėtė savo veiklą Lietuvoje, 2012 m. pabaigoje įsteigdė žemės ūkio paslaugų įmonę Hugaas Farming, 2013 m. investavo į Inova Baltic įsteigtą inžinerinių paslaugų įmonę bei 2014 m. tapo jos didžiausia akcininke.

Print-it yra spaustuvė, kurios didžiąją produkcijos dalį sudaro kišeninio formato knygos minkštais viršeliais, spausdinamos Šiaurės šalių, Lenkijos ir Lietuvos leidėjams. Bendrovė buvo įsigyta iš Lietuvoje veikusios Švedijos spaustuvės, spausdinimo įrenginiai buvo 2005-2006 m.m. perkelti į Gargždus, Klaipėdos rajoną iš įmonės AIT Trondheim, Norvegijoje. Privataus kapitalo investuotojai iš Norvegijos siekė pasinaudoti galimybe, gaunama iš gerai struktūrizuotos tarptautinės vertės kūrimo grandinės, kur sumanaus tiekimo, efektyvios ir kvalifikuotos darbo jėgos bei pažangiausių logistikos sprendimų integracija klientams Šiaurės ir Baltijos šalyse sukuria tvirtą konkurencinį pranašumą. Inova Baltic veikia kaip bendrovės ir jos akcininkų finansų ir strategijos konsultantas.

AON Corporation yra pirmaujanti paslaugų teikėja rizikų valdymo, draudimo ir perdraudimo brokerių, žmogiškųjų išteklių bei valdymo konsultacijų srityse. Kompanijoje dirba 36 000 darbuotojų 500 biurų, esančių daugiau nei 120 šalių. 2001 metais Inova Baltic teikė paslaugas AON Grieg (www.aon.no), AON grupės padaliniui Norvegijoje, siekiant įeiti į Lietuvos draudimo brokerių rinką. Inova Baltic teikė paslaugas susijusias su įmonės steigimu bei atliko draudimo ir draudimo brokerių rinkos tyrimą, siekiant nustatyti galimas įsigyti draudimo brokerių kompanijas Lietuvoje. Šios studijos rezultatas buvo pirmaujančios Lietuvoje draudimo brokerių bendrovės UAB DB Finalas įsigijimas.

Inova Baltic įkūrė Inova Sinergy 2011 m., siekdama teikti Norvegijos įmonėms tiekimo sprendimų ir inžinerines paslaugas. Tai sutapo su Norvegijos bendrovių noru surasti būdų, kaip panaudoti Baltijos šalių statybos bendroves bei statybos medžiagų, inžinierinių sistemų ir komponentų tiekimo galimybes. Tuos poreikius formavo stipriai augantis Norvegijos statybos sektorius. Inova Synergy suformavo kompetetingų inžinierių komandą bei pradėjo teikti paslaugas Norvegijos statybos ir pramonės bendrovėms. 2014 m. Inova Baltic nusprendė parduoti Inova Synergy Norvegijos inžinerinių paslaugų bendrovei Siv.Ing.Arne Vaslag AS bei pramonės ir statybos grupei Hugaasgruppen AS.