Inova Baltic ir investuotojai ieško patrauklių investavimo galimybių veiklą pradedančiose bendrovėse bei siekia investuoti į mažas ar vidutinio dydžio bendroves, turinčias augimo potencialą ir eksportavimo galimybes į Skandinavijos šalių rinką.

Džiaugiamės galėdami padėti Šiaurės Europos šalių verslininkams perkelti savo veiklą į Baltijos šalis ir sustiprinti pagrindinį verslą, išnaudojant šiame regione esamus privalumus.

Inova Baltic didžiuojasi savo sėkme šioje srityje bei yra pasiruošusi ja pasidalinti su jumis, siekiant naudos jūsų verslui.

Print-it Gargžduose, Klaipėdos rajonas, ir žemės ūkio bendrovė Noragra Šakiuose yra charakteringi investicijų į privatų kapitalą galimybių pavyzdžiai.

Mes investuojame kartu su Šiaurės Europos investuotojais, kurie atitinkamose verslo srityse yra patirties požiūriu pirmaujantys.

Bendradarbiavimas

Mes siūlome šias bendradarbiavimo galimybes: 

Rizikos kapitalas»

Verslo perkėlimas»

 

2009 m. gruodžio mėn. vizito į Print-it metu Steinar Gill, Norvegijos Ambasadorius Lietuvoje, rankoje laikantis Norvegijos užsienio reikalų ministro knygą, atspausdintą Print –it. Šalia Ambasadoriaus stovi Magne Reme, Inova Baltic Valdybos pirmininkas, ir Tomas Kocius, Print-it generalinis direktorius.

Vykdomi projektai

Hugaas Construction

Pramoninė grupė Hugaasgruppen»
noragra_agriculture_sakiai_lithuania

Žemės ūkio bendrovė Noragra (Paluobiai, Lietuva)»

Įgyvendinti projektai

printit_building_gargzdai_lithuania

Print-it spaustuvė (Gargždai, Lietuva)»

AON Grieg įėjimas į Lietuvos rinką»

 

Mes teikiame pradinį kapitalą ankstyvoje veiklos stadijoje didelio augimo potencialo įmonėms, kuriančioms didelę pridėtinę vertę bei sutelkusioms dėmesį į eksporto galimybes. Investicijas siekiančios bendrovės vadovai turi turėti sėkmingos patirties ir rezultatų įrodymą bei būti pasirengę aktyviam privataus kapitalo investuotojų dalyvavimui strateginėje vadovų komandoje.

Mes teikiame finansavimą ir pagalbą verslo perkėlimo iš Šiaurės Europos šalių į Baltijos šalis projektams. Mes galime būti jūsų partneriu verslo pradžioje plėtojant ar įsigyjant įmones bei teikiant jums sprendimus reikalingus nekilnojamojo turto srityje.

Pramoninė grupė Hugaasgruppen savo veiklą Norvegijoje pradėjo 2000 m. ir šiuo metu valdo 17 įmonių Norvegijoje bei Lietuvoje. Plečiantis įmonės veiklai Norvegijoje, padidėjo plieno konstrukcijų poreikis, kurį Hugaasgruppen siekė patenkinti tiekėjų iš Lenkijos ir Rumunijos pagalba.

Inova Baltic pradėjo bendradarbiavimą su Hugaasgruppen 2011 m. pabaigoje ir 2012 m. pradžioje parengė Hugaasgruppen verslo plėtros strategiją Lietuvoje. Inova Baltic atliko galimybių studiją Hugaasgruppen plieno konstrukcijų gamybos padalinio įsteigimui, finansavimui ir nekilnojamojo turto sprendimui Lietuvoje bei padėjo įgyvendinti Hugaasgruppen strategiją Lietuvoje. 2012 m. balandžio mėn. buvo įkurta metalo apdirbimo įmonė Hugaas Construction su gamybos padaliniais Klaipėdos rajone. Šioje įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 80 darbuotojų bei yra sėkmingai įgyvendinta eilė gamybos ir statybos projektų, skirtų klientams Norvegijoje. Bendradarbiaudama su Inova Baltic, per du metus Hugaasgruppen sparčiai išplėtė savo veiklą Lietuvoje, 2012 m. pabaigoje įsteigdama žemės ūkio paslaugų įmonę Hugaas Farming, 2013 m. investuodama į Inova Baltic įsteigtą inžinerinių paslaugų įmonę bei 2014 m. tapdama jos didžiausia akcininke. Šiuo metu Inova Baltic veikia kaip investicijų partnerė ir aktyvi investicijų valdytoja, padedanti Hugaasgruppen įmonėms Lietuvoje plėstis bei įgyti konkurencinių pranašumų savo svarbiausiose verslo srityse.

Šią investiciją Inova Baltic inicijavo 1998 m., atsižvelgdama į didžiulį Lietuvos žemės ūkio pridėtinės vertės augimo potencialą.

Norvegijos investuotojų valdoma Noragra pirko žemę bei vystė žemės ūkio infrastruktūrą. Šiuo metu žemės ūkio bendrovė valdo apie 2400 ha žemės bei koncentruojasi į augalininkystės ir pieno sektorių.

Noragra yra viena iš steigėjų ir aktyvių kooperatyvo Lietuviškas Ūkis, jungiančio 8 didžiausius ūkius Šakių regione ir sėkmingai vienijančio jų pastangas tiekimo ir pardavimų srityse, narių.

Inova Baltic veikia kaip bendrovės ir jos akcininkų finansų ir strategijos konsultantas.

Print-it yra spaustuvė, kurios didžiąją produkcijos dalį sudaro kišeninio formato knygos minkštais viršeliais, spausdinamos Šiaurės šalių, Lenkijos ir Lietuvos leidėjams.

Bendrovė buvo įsigyta iš Lietuvoje veikusios Švedijos spaustuvės, spausdinimo įrenginiai buvo 2005-2006 m.m. perkelti į Gargždus, Klaipėdos rajoną iš įmonės AIT Trondheim, Norvegijoje.

Privataus kapitalo investuotojai iš Norvegijos siekė pasinaudoti galimybe, gaunama iš gerai struktūrizuotos tarptautinės vertės kūrimo grandinės, kur sumanaus tiekimo, efektyvios ir kvalifikuotos darbo jėgos bei pažangiausių logistikos sprendimų integracija klientams Šiaurės ir Baltijos šalyse sukuria tvirtą konkurencinį pranašumą.

Inova Baltic veikia kaip bendrovės ir jos akcininkų finansų ir strategijos konsultantas.

AON Corporation yra pirmaujanti paslaugų teikėja rizikų valdymo, draudimo ir perdraudimo brokerių, žmogiškųjų išteklių bei valdymo konsultacijų srityse. Kompanijoje dirba 36 000 darbuotojų 500 biurų, esančių daugiau nei 120 šalių. 2001 metais Inova Baltic teikė paslaugas AON Grieg (www.aon.no), AON grupės padaliniui Norvegijoje, siekiant įeiti į Lietuvos draudimo brokerių rinką.

Inova Baltic teikė paslaugas susijusias su įmonės steigimu bei atliko draudimo ir draudimo brokerių rinkos tyrimą, siekiant nustatyti galimas įsigyti draudimo brokerių kompanijas Lietuvoje. Šios studijos rezultatas buvo pirmaujančios Lietuvoje draudimo brokerių bendrovės UAB DB Finalas įsigijimas.