Inova Baltic veikia kaip patarėja nekilnojamojo turto klausimais ir investicijų valdytoja, atsakinga už 70 000 kv. m. nekilnojamo turto valdymą Baltijos šalyse. Bendrovė atstovauja ir konsultuoja privačius investuotojus, privataus kapitalo nekilnojamo turto investuotojus ir investicinius fondus, ieškančius verslo galimybių Baltijos šalyse.

Mes ieškome patrauklių investavimo į nekilnojamąjį turtą galimybių, atitinkančių mūsų keliamus kriterijus biurams, mišrios paskirties pastatams, sandėliavimo ir logistikos centrams bei pramoninės paskirties patalpoms Baltijos šalyse.

Investicijų portfelis ir patirtis

Pagrindiniai valdomi nekilnojamojo turto objektai yra ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto pastatas Kaune, logistikos centras V. A. Graičiūno g. 38, Vilniuje, Avers logistikos centras Rygoje, Print-it pramonės ir sandėliavimo patalpos Gargžduose, Klaipėdos rajone, ir kiti. Svarbi Inova Baltic įgyvendintų projektų dalis yra biuro pastatas Vilniaus Senamiestyje, Mėsinių gatvėje, kuris buvo specialiai rekonstruotas ir išvystytas Norvegijos Ambasadai. Pastatas buvo parduotas finansiniams investuotojams 2005 metais.

Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimo galimybės:

Investicijų patarimai»
Pardavimas ir grįžtamoji nuoma»
Statyba pagal poreikius»
Nuoma»

Norėdami aptarti bendradarbiavimo galimybes investicijų į nekilnojamą turtą srityje, prašome susisiekti su mumis.

Vykdomi projektai

Logistikos centras V.Graičiūno g., Vilnius
Logistikos centras V.Graičiūno g. (Vilnius, Lietuva)»
Verslo centras V1 (Vilnius, Lietuva)»
Logistikos centras Getlinu g. 18 (Riga, Latvija)
Logistikos centras Getlinu g. 18 (Riga, Latvija)»
Gamybos pastatas Industrijos g. 10A (Klaipėda, Lietuva)
Gamybos pastatas Industrijos g. 10A (Klaipėda, Lietuva)»

Pabaigti projektai

Biuro patalpų pastatas Mėsinių g. (Vilnius, Lietuva)
Biuro patalpų pastatas Mėsinių g. (Vilnius, Lietuva)»
Print-it spaustuvės gamybos ir sandėliavimo centras (Gargždai, Lietuva)
Print-it spaustuvės gamybos ir sandėliavimo centras (Gargždai, Lietuva)»
Vėjo jėgainių dalių gamintojo Danplastas sandėliavimo ir gamybos centras (Tabariškės, Lietuva)
Vėjo jėgainių dalių gamintojo Danplastas sandėliavimo ir gamybos centras (Tabariškės, Lietuva)»
Biuro patalpų pastatas Jakšto g. (Vilnius, Lietuva)
Biuro patalpų pastatas Jakšto g. (Vilnius, Lietuva)»
Bendrovės Intermedix Lietuva biuras (Kaunas, Lietuva)
Bendrovės Intermedix Lietuva biuras (Kaunas, Lietuva)»

Mes siūlome investicijų konsultacijas bei džiaugtumėmės jums būdami naudingi visuose investicijų į nekilnojąmąjį turtą etapuose – nuo strategijos formavimo iki įsigijimo bei turto valdymo ir pardavimo.

Bendrovėms galime pasiūlyti biurų ir sandėliavimo patalpų pardavimo ir grįžtamosios nuomos sprendimus. Tokiu atveju nupirktume turtą ir jį išnuomotume pardavėjui. Tapdami jūsų bendrovės nekilnojamo turto partneriu, užtikriname jums galimybę susikoncentruoti į jūsų pagrindinį verslą.

Galime pasiūlyti biurų ir sandėliavimo patalpų statybos sprendimus pagal jūsų poreikius. Toks siūlymas leistų bendrovėms, turinčioms ilgalaikius specifinius poreikius, išspręsti problemas, kurių negali išspręsti nekilnojamo turto rinka.

Atsižvelgiant į mūsų valdomo turto spektrą, mes galime jums pateikti tinkamą nuomos sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius. Mielai su jumis aptartume specifinius jums reikalingus patalpų pritaikymus, padedančius jūsų verslui.

2008 m. rugpjūčio mėn. buvo investuota į 30 000 kv.m. sandėliavimo ir logistikos centrą, esantį viename Vilniaus komercinių rajonų.

Tai buvo turto pardavimo ir grįžtamosios nuomos su MG Valda, MG Baltic grupės nekilnojamojo turto plėtros bendrovė, ir Ormina, Ogmios grupės sandėliavimo ir logistikos bendrovė. Logistikos centro pagrindiniai nuomininkai yra Mineraliniai Vandenys, pirmaujanti alkoholio ir tabako produktų didmenininkė Lietuvoje (www.mv.lt), ir MAP Lietuva, Antalis grupės, kuri yra didžiausia popieriaus ir komunikacijos pagalbos priemonių platintojo Europoje, dukterinė bendrovė (www.antalis.lt).

Verslo centras V1  yra įsikūręs centrinėje miesto dalyje, ant Tauro kalno. Verslo centro yra pastatytas 2008 metais bei yra 2300 kv. m. dydžio. Jis turi didelį požeminį ir antžeminį parkavimą. Verslo centras yra lengvai pasiekiamas iš įvairių Vilniaus vietų tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu. Netoliese yra  įsikūrusios didelės įmonės, svarbios valstybinės institucijos, užsienio šalių ambasados. Darbuotojams ir svečiams puikią atmosferą kūrybingumui ir poilsio pertraukoms kuria greta esantis parkas.

Šiuo metu verslo centre dirba 11 tarptautinio ir regioninio masto verslo įmonių ir organizacijų. Jos veikia žiniasklaidos monitoringo, rinkos tyrimų, teisės, skaitmeninės rinkodaros, nekilnojamojo turto plėtros, programinės įrangos kūrimo, personalo paieškos srityse. Didžiausias patalpų nuomininkas yra pirmaujančios pasaulyje rinkos tyrimų grupės KANTAR TNS padalinys Lietuvoje (www.tns.lt). Inova Baltic šios investicijos valdytoju tapo 2016 metų vasarį.

2007 m. rugpjūtį mūsų klientas, Norvegų investicinė kompanija įsigijo Avers Logistikos centrą, esantį Getliņu g. 18, Rygoje. Tai 12 168 kv.m. aukštos kokybės daugiafunkcinis sandėliavimo paskirties pastatas netoli Rygos centro, pagrindinių miesto kelių ir Via Baltica greitkelio. Logistikos centras susideda iš 7 088 kv.m. sausakrūvių patalpų (+18C), 1 350 kv.m. šaldymo patalpų (+6C), 55 kv.m. šaldiklio patalpų (-18C), 2 675 kv.m. biuro ir kitų patalpų. Pagrindinis patalpų nuomininkas iki 2014 vasario mėn. buvo Baltic Logistics Solutions, Sanitex dukterinė įmonė, pirmaujanti vartojimo prekių didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje Baltijos šalyse. Nuo 2014 m. gruodžio visas logistikos centrs yra išnuomotas Trialto Latvia SIA (www.trialtolatvia.lv), kuri 15 metų sėkmingi veikia sandėliavimo ir logistikos paslaugų srityje.

Šiuo metu Norvegijos koncerno Hugaasgruppen dukterinei įmonei vystome gamybinio pastato statybos projektą Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje, adresu Industrijos g. 10A. Tai bus 12 000 kv.m. kliento poreikiams pritaikyta gamykla surenkamųjų plieno konstrukcijų gamybai. Hugaasgruppen buvo įkurta 2000 m. ir šiuo metu valdo 17 įmonių Norvegijoje ir Lietuvoje. Hugaasgruppen Lietuvoje veikia nuo 2011 m. gruodžio. Šiuo metu Lietuvoje dukterinėse įmonėse gamybos, žemės ūkio paslaugų ir inžinerijos srityse dirba daugiau nei 80 žmonių. Didžioji dalis Hugaasgruppen pardavimų yra susijęs su klientais Norvegijoje ir Danijoje.

2003 m. liepos mėnesį Inova Baltic užbaigė specialiai klientui pritaikyto biurų paskirties 1 600 kv.m. pastato Senamiestyje rekonstrukciją.

Pastato didžiausiu nuomininku tapo Norvegijos Ambasada Lietuvoje. 2005 m. Inova Baltic investuotojai nusprendė priimti finansinių investuotojų pasiūlymą ir jiems pardavė pastatą.

Spaustuvės Print-it gamybos ir sandėliavimo centras Gargžduose yra gamybos perkėlimo iš Norvegijos į Klaipėdos regioną rezultatas.

Projekto investuotojai nusprendė įsigyti nekilnojamąjį turtą atskirai nuo verslo investicijos ir ties tuo buvo sutelktas jų dėmesys ir plėtros pastangos. Gamybos ir sandėliavimo centras Klaipėdos rajone Gargžduose yra 3 200 kv.m. dydžio. Ši vieta yra žinoma kaip eilės pirmaujančių tarptautinių ir regiono bendrovių gamybos lokacija.

2001 m. gegužės mėnesį iš AB Turto Bankas buvo įsigytas 4 236 kv.m. sandėliavimo ir gamybos pastatas su sklypu Tabariškių kaime Kauno rajone.

Valstybės valdomas bankas specializavosi blogų paskolų, perimtų iš komercinių bankų, valdyme bei paskolų išieškojime, parduodant susijusį nekilnojamąjį turtą. Inova Baltic identifikavo investicinę galimybę, sutelkdama dėmesį į vidutinio dydžio gamybos bendrovių iš Skandinavijos poreikius perkelti gamybą ir pradėti veiklą Lietuvoje.

2003 m. kovo mėnesį sandėliavimo ir gamybos centras patraukė Danplastas (www.danplastas.lt), kuri yra vienintelis Baltijos šalyse vėjo jegainėms skirtų dalių iš stiklo plastiko gamintojas, dėmesį. Danplastas yra bendra Bach Composite Industry A/S (Danija) ir Poliplastas (Lietuva) įmonė.

Danplastas yra vėjo jegainėms skirtų komponentų tiekėjas, artimai bendradarbiaujantis su vėjo technologijų lyderiu pasaulyje Vestas Wind Systems A/S (www.vestas.com) iš Danijos.

2002 m. gegužės mėn. Inova Baltic pradėjo bendradarbiauti su Norvegijos investuotojais, kurie buvo 1 379 kv.m. biuro patalpų pastato, esančio Jakšto g. 12, Vilniuje, savininkai.

Pagrindiniai pastato nuomininkai buvo draudimo bendrovė Ergo, Tarptautinė Migracijos Organizacija, aviakompanijos British Airways atstovybė, Litesko – Dalkia grupės įmonės.

Bendradarbiaudama su nuomininkais ir investuotojais Inova Baltic per trejetą metų sugebėjo atsklesiti pastato vertę ir sukūrė pastato pardavimo planą. 2005 m. pastatas buvo sėkmingai parduotas.

1999 m. BI Norvegijos Vadybos Aukštoji Mokykla nusprendė plėstis į Baltijos šalis užpildydama kokybiško aukštojo mokslo nišą. BI Norvegijos Vadybos Aukštoji Mokykla pasirinko Kauną kaip skverbimosi į rinką pradžią ir įsteigė ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetą (www.ism.lt). Inova Baltic tapo nekilnojamojo turto partnere, atsakinga už tinkamiausios lokacijos suradimą Kaune ir tam specialiai pritaikyto pastato išplėtojimą. Inova Baltic įsigijo apleistą pastatą Kauno centrinėje dalyje ir išplėtojo 3 640 kv.m. patalpas. Įmonė tapo atsakinga už eilę klausimų nuo projekto valdymo iki finansinių sprendimų suradimo, kas leido užbaigti projektą 2000 m. rugpjūčio mėnesį. Po 15 metų trukusios bendradarbiavimo ir nuomos santykių, ISM nusprendė sukoncentruoti visą savo veiklą Vilniuje nuo 2015 rugpjūčio mėnesio. Inova Baltic identifikavo IT paslaugų centrą Intermedix Lietuva kaip naują pastato nuomininką bei 2015 m. gegužės mėnesį pasirašė nuomos sutartį. Inova Baltic modernizavo pastatą pagal Intermedix Lietuva pageidavimus. Intermedix Lietuva yra Intermedix Inc. (www.intermedix.com), jau daugiau nei 35 metus JAV sveikatos priežiūros verslo paslaugų sektoriuje lyderiaujančios korporacijos, padalinys.