KOMANDA

Valdyba

Magne Reme, Valdybos pirmininkas

magne_reme_inova_baltic Magne Reme yra baigęs ekonomikos studijas Agder Universitete. Jo biografija yra glaudžiai susijusi su šeimos verslu – statybomis ir nekilnojamuoju turtu.

1980 – 1992 m. Magne buvo nekilnojamo turto ir plėtros bendrovės Karl Reme & Sønner AS valdybos narys. 1987 m. įkūrė nekilnojamo turto investicijų bendrovę Remco AS.

1992 m. jis pradėjo vystyti veiklą Lietuvoje, pasirašydamas rangovinę sutartį su Shell dėl degalinių tinklo plėtros Lietuvoje, kurią vykdė statybos bendrovė Balticum Construction.

1994 m. Magne pritraukė grupę privačių investuotojų, kurie įsigijo didelę dalį Hermio Banko, antro pagal dydį privataus banko Lietuvoje 1990-aisiais metais, akcijų ir tapo banko stebėtojų tarybos nariu.

1994 m. įkūrė ir vadovavo Balticum Management, investicinės bankininkystės bendrovei, aktyviai dalyvavo ptritraukiant kapitalą į Baltijos šalių augančius verslo sektorius.

1998 m. jis įkūrė Inova Baltic, užsiimančią nekilnojamo turto ir privataus kapitalo investicijomis Baltijos šalyse.

Kristian Tørres Brøvig (65), Valdybos narys

Kristian įgijo administravimo magistro laipsnį Handelshochschule Mannheim (dabar Mannheimo Universitetas) Vokietijoje.

Jis yra pagrindinis šeimos valdomos holdingo bendrovės T.K.Brøvig AS, kuri buvo įkurta 1965 m., savininkas ir direktorius. Bendrovė užsiima transporto verslu Pietų Norvegijoje ir yra regioninių autobusų bendrovių Bussen Trafikkselskap, Sørlandsruta ir Vaagsbygdruta savininkė.

Be transporto sektoriaus Norvegijoje, jis investavo į nekilnojamo turto ir privataus kapitalo bendroves.

Dalius Kaveckas, Valdybos narys, Direktorius

dalius_kaveckas_inova_baltic Dalius baigė Norvegijos Ekonomikos ir Verslo Administravimo Aukštąją Mokyklą 1996 m. bei įgijo magistro laipsnį.

Dalius dirbo Skandinavijos informacinių technologijų korporacijos WM Data Norge Ekonomikos & Apskaitos departamente 1992 – 1995 metais.

1996 m. jis grįžo į Lietuvą ir pradėjo dirbti skandinavų investicinės bankininkystės bendrovėje Balticum Management. Konsultavo užsienio investuotojus rizikos kapitalo fondų siekiančių veikti Baltijos šalyse kūrimo klausimais, taip pat dalyvavo investuojant šių fondų kapitalą į augančias bendroves. Dalius turi daug patirties bendrovių sujungimo ir įsigijimo, bendrovių sandorių struktūrizavimo, kapitalo pritraukimo srityse.

1999 – 2001 metais Dalius buvo Lietuvos Taupomojo Banko Valdybos narys, atsakingas už banko iždo priežiūrą, tarptautinę bankininkystę, investicinę bankininkystę ir ne gyvybės draudimo operacijas.

Nuo 2001 Dalius buvo Hansabanko, didžiausios finansinių paslaugų institucijos Baltijos šalyse padalinio (dabar Swedbank), Valdybos pirmininko pavaduotojas, atsakingas už Mažmeninės bankininkystės tarnybą. Jis buvo atsakingas už finansinių paslaugų teikimą per filialų tinklą, nekilnojamo turto investicijas ir plėtrą, susijusią su banko filialų tinklu, gyvybės draudimą.

Nuo 2005 m. rugsėjo mėn. Dalius buvo M2 Invest, nekilnojamo turto investicijų ir plėtros bendrovės, direktoriumi.

2009 m. pradėjo bendradarbiauti su Inova Baltic kaip konsultantas finansų ir valdymo restruktūrizacijos klausimais privataus kapitalo investicijų srityje. Vėliau tapo Inova Baltic direktoriumi.