BENDRADARBIAVIMAS

Norėdami aptarti bendradarbiavimo galimybes investicijų į nekilnojamą turtą, rizikos kapitalą, verslo perkėlimą ar norite aptarti investicijų starteginius klausimus, prašome susisiekti su mumis.

Investicijų konsultacijos bei patirtis visuose investicijų į nekilnojamąjį turtą etapuose - nuo strategijos formavimo iki įsigijimo bei turto valdymo pardavimo.

Biurų ir sandėliavimo patalpų pardavimo ir grįžtamosios nuomos sprendimai. Nuperkame turtą ir jį išnuomojame pardavėjui. Tapdami jūsų bendrovės nekilnojamojo turto partneriu, užtikriname jums galimybę susikoncentruoti į jūsų pagrindinį verslą.

Galime pasiūlyti biurų ir sandėliavimo patalpų statybos sprendimus pagal jūsų poreikius. Toks siūlymas leistų bendrovėms, turinčioms ilgalaikius specifinius poreikius, išspręsti problemas, kurių negali išspręsti nekilnojamo turto rinka.

Patalpų nuomos sprendimai, atitinkantys Jūsų poreikius ir padedantys Jūsų verslui. Norėdami aptarti bendradarbiavimo galimybes investicijų į nekilnojamą turtąsrityje, prašome susisiekti su mumis.

Mes teikiame pradinį kapitalą ankstyvoje veiklos stadijoje didelio augimo potencialo įmonėms, kuriančioms didelę pridėtinę vertę bei sutelkusioms dėmesį į eksporto galimybes. 

Mes teikiame finansavimą ir pagalbą verslo perkėlimo iš Šiaurės Europos šalių į Baltijos šalis projektams. Mes galime būti jūsų partneriu verslo pradžioje plėtojant ar įsigyjant įmones bei teikiant jums sprendimus reikalingus nekilnojamojo turto srityje.