BENDRADARBIAVIMAS

INVESTICIJŲ STRATEGIJA

Investicijų konsultacijos bei patirtis visuose investicijų į nekilnojamąjį turtą etapuose - nuo strategijos formavimo iki įsigijimo bei turto valdymo pardavimo.

PARDAVIMAS, GRĮŽTAMOJI NUOMA

Biurų ir sandėliavimo patalpų pardavimo ir grįžtamosios nuomos sprendimai. Nuperkame turtą ir jį išnuomojame pardavėjui. Tapdami jūsų bendrovės nekilnojamojo turto partneriu, užtikriname jums galimybę susikoncentruoti į jūsų pagrindinį verslą.

STATYBA PAGAL POREIKIUS

Galime pasiūlyti biurų ir sandėliavimo patalpų statybos sprendimus pagal jūsų poreikius. Toks siūlymas leistų bendrovėms, turinčioms ilgalaikius specifinius poreikius, išspręsti problemas, kurių negali išspręsti nekilnojamo turto rinka.

NUOMA

Patalpų nuomos sprendimai, atitinkantys Jūsų poreikius ir padedantys Jūsų verslui. Norėdami aptarti bendradarbiavimo galimybes investicijų į nekilnojamą turtąsrityje, prašome susisiekti su mumis.

RIZIKOS KAPITALAS

Mes teikiame pradinį kapitalą ankstyvoje veiklos stadijoje didelio augimo potencialo įmonėms, kuriančioms didelę pridėtinę vertę bei sutelkusioms dėmesį į eksporto galimybes. Investicijas siekiančios bendrovės vadovai turi turėti sėkmingos patirties ir rezultatų įrodymą bei būti pasirengę aktyviam privataus kapitalo investuotojų dalyvavimui strateginėje vadovų komandoje.

VERSLO PERKĖLIMAS

Mes teikiame finansavimą ir pagalbą verslo perkėlimo iš Šiaurės Europos šalių į Baltijos šalis projektams. Mes galime būti jūsų partneriu verslo pradžioje plėtojant ar įsigyjant įmones bei teikiant jums sprendimus reikalingus nekilnojamojo turto srityje.