Inova Baltic yra investicijų valdymo įmonė, nuosekliai veikianti nekilnojamojo turto ir privataus kapitalo investicijų srityse. Bendrovės veiklos istorija prasidėjo 1998 metais, kuriais bendrovė buvo įsteigta. 2009 metais Inova Baltic į savo veiklos sferą įtraukė buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultacijas.

Inova Baltic veiklos ištakos siekia 1992 metus, kai privatus investuotojas iš Norvegijos Magne Reme pradėjo savo veiklą Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Pirmosios jo investicijos buvo susijusios su nekilnojamuoju turtu. Vėliau ši veikla išsiplėtė, apimdama įmonių įsigijimą bei naujų verslo projektų inicijavimą sektoriuose, turinčiuose didžiausią augimo potencialą.

Įžvalgų bei Baltijos ir Skandinavijos šalių finansų, verslo ir pramonės integravimas visada buvo pagrindiniu investicijų pritraukimo ir idėjų šaltiniu bei investavimo strategijos sudėtine dalimi. Šiuo metu Inova Baltic yra nekilnojamojo turto ir investicijų bendrovių, besidominčių verslo galimybėmis Baltijos šalyse, patarėja ir partnerė.

Inova Baltic strategija yra būti įžvalgiu investicijų iniciatoriumi ir patikimu turto valdytoju, įsipareigojančiu siekti investicijų sėkmės.

Narystė

norwegian-lithuanian-chamber-of-commerce

Inova Baltic yra aktyvus Norvegijos ir Lietuvos prekybos rūmų narys. Tai viena svarbiausių organizacijų Lietuvoje, kurios tikslas padėti užmegzti patikimą verslo partnerystę tarp šių dviejų šalių.

Istorija

Sausis, 1992»
Spalis, 1998»
Birželis, 1999»
Rugpjūtis, 2000»
Liepa, 2003»
Gegužė, 2005»
Rugpjūtis, 2007»
Rugpjūtis, 2008»
Gegužė, 2012»
Spalis, 2013»
Kovas, 2014»
Balandis, 2014»
Gruodis, 2014»
Gegužė, 2015»

Magne Reme pradeda veiklą Lietuvoje inicijuodamas bendradarbiavimo su Shell bendrove projektą, kurio tikslas buvo degalinių tinklo plėtra Lietuvoje. Buvo pradėti investicijų ir plėtros projektai nekilnojamojo turto, viešbučių, finansų, pramonės srityse.

Magne Reme įsteigia UAB Inova Baltic, kurios buveinė yra Lietuvoje.

Inova Baltic inicijuoja žemės ūkio sektoriaus investiciją į UAB Noragra, kuri veikia pieno ir grūdų gamybos srityse.

Inova Baltic užbaigia 3 640 kv.m. pastato, esančio Kauno centre, specialiai pritaikyto ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetui, kuris yra Norvegijos verslo aukštosios mokyklos BI dukterinė bendrovė, plėtrą.

Inova Baltic užbaigia Vilniaus Senamiestyje esančio pastato, kurio pagrindinis nuomininkas buvo Norvegijos Karalystės Ambasada, rekonstrukciją.

Inova Baltic tampa spaustuvės Print-it finansiniu patarėju, pritraukdama lėšas AIT Trondheim spaustuvės pramoninių pajėgumų perkėlimui į Klaipėdos rajoną.

Inova Baltic inicijuoja nekilnojamojo turto investicijų bendrovės NOR Property Investments, įsteigtos Norvegijoje, 120 mln NOK nuosavo kapitalo suformavimą veiklai, nukreiptai į pajamas generuojančio nekilnojamojo turto įsigijimą Baltijos šalyse. Inova Baltic tampa investicijų valdytoju.

Inova Baltic bendradarbiaudma su NOR Property Investments organizuoja V.A.Gračiūno g. Vilniuje esančio logistikos centro, kurio pagrindinis nuomininkas yra pirmaujanti alkoholio ir tabako gaminių didmenininkė Mineraliniai Vandenys, įsigijimą ir grįžtamąją nuomą.

Inova Baltic įsteigia inžinierinių paslaugų įmonę Inova Synergy, kurios pagrindinė veiklos sritis – inžinerinių ir tiekimo paslaugų teikimas Norvegijos pramonės, inžinerijos ir statybos įmonėms.

Inova Baltic švenčia 15-os metų veiklos jubiliejų.

Inova Baltic sudaro inžinierinių paslaugų įmonės Inova Synergy akcijų pardavimo sandorį pramonės grupei Hugaasgruppen (Norvegija) bei inžinerinių paslaugų įmonei Siv.ing.Arne Vaslag (Norvegija).

Inova Baltic investuoja Norvegijos investuotojų lėšas į žemės ūkio paskirties žemės sklypų įsigijimą pradedant 2009 m., kuris po kelių metų pasiekia 470 ha.

Inova Baltic pradeda bendradarbiavimą su I Care Sweden, pakavimo įmone iš Švedijos, dėl pakavimo veiklos perkėlimo į Klaipėdos Laivsą Ekonominę Zoną bei tampa pakavimo įmonės Lietuvoje akcininke.

Inova Baltic pasirašo patalpų, esančių Kauno centre, nuomos sutartį su informacinių technologijų paslaugų centru Intermedix Lietuva, kuri yra pirmaujančios JAV sveikatos priežiūros verslo paslaugų sektoriuje Intermedix Inc. grupės bendrovė.