APIE MUS

Inova Baltic yra investicijų valdymo įmonė, nuosekliai veikianti nekilnojamojo turto ir privataus kapitalo investicijų srityse. Bendrovės veiklos istorija prasidėjo 1998 metais, kuriais bendrovė buvo įsteigta. 2009 metais Inova Baltic į savo veiklos sferą įtraukė buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultacijas.
Inova Baltic veiklos ištakos siekia 1992 metus, kai privatus investuotojas iš Norvegijos Magne Reme pradėjo savo veiklą Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Pirmosios jo investicijos buvo susijusios su nekilnojamuoju turtu. Vėliau ši veikla išsiplėtė, apimdama įmonių įsigijimą bei naujų verslo projektų inicijavimą sektoriuose, turinčiuose didžiausią augimo potencialą.
Įžvalgų bei Baltijos ir Skandinavijos šalių finansų, verslo ir pramonės integravimas visada buvo pagrindiniu investicijų pritraukimo ir idėjų šaltiniu bei investavimo strategijos sudėtine dalimi. Šiuo metu Inova Baltic yra nekilnojamojo turto ir investicijų bendrovių, besidominčių verslo galimybėmis Baltijos šalyse, patarėja ir partnerė.
Inova Baltic strategija yra būti įžvalgiu investicijų iniciatoriumi ir patikimu turto valdytoju, įsipareigojančiu siekti investicijų sėkmės.

Narystė

 

Inova Baltic yra aktyvus Norvegijos ir Lietuvos prekybos rūmų narys. Tai viena svarbiausių organizacijų Lietuvoje, kurios tikslas padėti užmegzti patikimą verslo partnerystę tarp šių dviejų šalių.